×

کوچکی نژاد: اولین واکنش کوچکی نژاد به انتصاب مدیرکل غیر بومی امور مالیاتی استان گیلان/ آقای استاندار نمی توانید یک نفر را برای آب و فاضلاب انتخاب کنید؟!

 • کد نوشته: 6916
 • ۱۳۹۵-۰۸-۰۵
 • 143 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات قبلی باطل شد و انتخابات جدید دوباره انجام می شود تصریح کرد: تا پایان آبان ماه انتخابات مجامع شکل خواهد گرفت به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از گیلان تایمز پس از انتشار خبر تعیین ۳ نماینده ناظر بر انتخابات شورا […]

  کوچکی نژاد: اولین واکنش کوچکی نژاد به انتصاب مدیرکل غیر بومی امور مالیاتی استان گیلان/ آقای استاندار نمی توانید یک نفر را برای آب و فاضلاب انتخاب کنید؟!
 • نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات قبلی باطل شد و انتخابات جدید دوباره انجام می شود تصریح کرد: تا پایان آبان ماه انتخابات مجامع شکل خواهد گرفت

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از گیلان تایمز پس از انتشار خبر تعیین ۳ نماینده ناظر بر انتخابات شورا و پیروزی چشمگیر لیست امید در این انتخابات، برخی از نمایندگان اصولگرا از جمله نیکفر، کوچکی نژاد و قربانی به نتایج این انتخابات اعتراض و با اعلام اینکه این انتخابات پیش از انتخاب نمایندگان در شورای مرکزی هیات نظارت بر انتخابات شورا در صحن علنی مجلس در تهران، صورت گرفته است، آن را باطل شده خوانده و خواستار برگزاری مجدد آن شدند.
  در همین راستا، جبار کوچکی نژاد یکی از نمایندگان معترض به نتیجه ی انتخابات اظهار داشت: هیات نظارت انتخابات هنوز در مجلس شکل نگرفته است و یکشنبه ی هفته ی آینده این امر در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.
  وی با اشاره به اینکه تعداد افرادی که معرفی می شوند احتمالا ۵ نفر است ادامه داد: این ۵ نفر طبق قانون کمیسون شوراها و کمیسیون اصل ۹۰ باید انتخاب شوند.
  کوچکی نژاد اضافه کرد: با توجه به آیین نامه ی داخلی شرایط را اعلام می کنند و مجامع استانی هم انتخابات را انجام می دهند و آنهایی که رای می آورند به عنوان هییت استانی معرفی می شوند و بر طبق آنها در شهرستانها هیات نظارت شکل می گیرد.
  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات قبلی باطل شد و انتخابات جدید دوباره انجام می شود تصریح کرد: تا پایان آبان ماه انتخابات مجامع شکل خواهد گرفت.
  وی همچنین در خصوص اظهارات استاندار گیلان که گفته بود: اینکه برخی از موفقیت های دولت عصبانی هستند اظهار داشت: آقای استاندار در واقع آدم دولت است و حق دارد حرفهایش را بزند. اما چقدر این حرفها درست می باشد مردم باید در زندگی خودشان آن را لمس کنند. اصلا باید دید این آمار تک رقمی هیچ نشانی از خود دارد یا نه؟! آیا مردم زندگی شان بهتر شده است؟! اگر هم نیست یعنی این حرفها دروغ است و نباید به مردم دروغ گفته شود.
  کوچکی نژاد ادامه داد: برای مثال یکی از فرمانداران استان با بیان صحبتی عجیب گفته بود: آنهایی که اطراف شان بیکار دارند میگویند بیکاری زیاد است! بنده نیز به این فرماندار میگویم: شما برای اقوامتان کار پیدا کرده اید و همه را سر کار برده اید که می گویید اشتغال انجام گرفته است!
  وی با بیان اینکه دولت آقای روحانی هر ۱۰۰ روز قرار بود به مردم گزارش دهد تاکید کرد: کدام کارخانه را سرپا نگه داشتید؟! کدام تعطیل شد؟! در هفته دولت چند پروژه برای مردم توانستید انجام دهید؟! حرفی باید به مردم زد که مردم آن را می بینند! آمارهای دروغ و اشتباه به مردم نباید داد، واقعیت ها را باید گفت. مثلا می توانیم بگوییم منابع کشور ضعیف بود، نه اینکه بگوییم کوه را هموار کردیم، گیلان را گلستان کردیم.
  نماینده ی مردم رشت ادامه داد: من نماینده مردم هستم و قسم خورده ام و باید واقعیت ها را بگویم. حالا آقای استاندار خوشش بیاد یا نه! مردم ما را انتخاب کرده اند که نه تنها به دولت کمک می کنیم، بلکه واقعیت ها را نیز بگوییم و ما در این راه به هیچ عنوان نباید با کسی تعارف داشته باشیم نه با استاندار نه فرماندار، قانون اساسی این تکلیف را برای من نماینده روشن کرده و مردم هم می خواهند که ما واقعیت ها را بگوییم.
  وی با بیان اینکه برخی از همکاران ما یک نیروی دیگر از خراسان شمالی را به استان اورده اند اذعان داشت: مگر نیروهای بومی توان انجام این کارها را ندارند که این دست سازمان ها را مدیریت کنند؟! در رابطه با شرکت های وابسته به وزارت نیرو (آب و فاضلاب، منطقه ای و شهری) نمی توانی یک نفر را انتخاب کنی! یک نیرو انتخاب می کنی و بعد بعضی از احزاب و گروه های تند سیاسی می گویند این به درد نمی خورد یکی دیگر را بیاور! هر لحظه یک حرفی می زنند. این مسائل به سیستم اداری کشور آسیب می زند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6916

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *