×

کوچکی نژاد :دولت در مورد فیش های نجومی زودتر اقدام کند

 • کد نوشته: 4169
 • ۱۳۹۵-۰۴-۲۱
 • 72 بازدید
 • ۰
 • نماینده مردم رشت در مجلس: دولت به‌جای حمله به مخالفان ‌در موضوع حقوق‌های نجومی‌ زودتر اقدام و عمل کند در موضوع حقوق‌های نجومی دولت به جای اینکه مخالفان را مورد حمله قرار دهد باید در این زمینه زودتر وارد می‌شد و بررسی‌های لازم را انجام می‌داد. به گزارش گیل و دیلم  جبار کوچکی نژاد در […]

  کوچکی نژاد :دولت در مورد فیش های نجومی زودتر اقدام کند
 • نماینده مردم رشت در مجلس:
  دولت به‌جای حمله به مخالفان ‌در موضوع حقوق‌های نجومی‌ زودتر اقدام و عمل کند

  در موضوع حقوق‌های نجومی دولت به جای اینکه مخالفان را مورد حمله قرار دهد باید در این زمینه زودتر وارد می‌شد و بررسی‌های لازم را انجام می‌داد.

  به گزارش گیل و دیلم  جبار کوچکی نژاد در مورد حقوق‌های نجومی مدیران اظهار داشت: به جای اینکه دولت مخالفان را مورد حمله قرار دهد باید در این زمینه زودتر وارد می‌شد و بررسی‌های لازم را انجام می‌داد که نگرانی مردم کمتر شود.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: خوب است که دولت اکنون به این موضوع وارد شده است ولی باید سرعت کار را بیشتر و با دقت بیشتری عمل کند.

  وی با با بیان اینکه بسیاری از افراد اکنون «زرنگی» می‌کنند که فیش حقوقی خود را منتشر کنند، تصریح کرد: مردم کل دریافتی‌ها را نیاز دارند نه فقط فیش حقوقی. ممکن است فیش حقوقی یک مدیر ۷ میلیون باشد ولی ۱۰ میلیون به شکل دیگری دریافت کند.

  کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه دریافتی‌ها تمام مواد باید مورد پیگیری قرار گیرد اظهار کرد: دیوان محاسبات و سازمان بازرسی نیز باید در این زمینه ورود کنند.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خواهان شفاف‌سازی در این زمینه هستم و از رسانه‌ها نیز تشکر می‌کنم که به این موضوع وارد شدند و آن را حساس کردند./

   

  منبع :تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4169

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *