×

کیهان مسمومیت‌های سریالی را پروژه‌ «احیای اغتشاشات» خواند

 • کد نوشته: 86936
 • ۱۴۰۱-۱۲-۱۴
 • 71 بازدید
 • ۰
 • روزنامه کیهان نوشت: اکنون‌که غرب و پادوهای داخلی با اسم رمز «مسمومیت‌های سریالی» فاز جدیدی از جنگ ترکیبی را کلید زده و برای احیای اغتشاشات اخیر در کشور «تجمع اعتراضی در خیابان‌ها» را در دستورکار خود قرار داده‌اند، انتظار می‌رود دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور هوشیار باشند. به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه کیهان […]

  کیهان مسمومیت‌های سریالی را پروژه‌ «احیای اغتشاشات» خواند
 • روزنامه کیهان نوشت: اکنون‌که غرب و پادوهای داخلی با اسم رمز «مسمومیت‌های سریالی» فاز جدیدی از جنگ ترکیبی را کلید زده و برای احیای اغتشاشات اخیر در کشور «تجمع اعتراضی در خیابان‌ها» را در دستورکار خود قرار داده‌اند، انتظار می‌رود دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور هوشیار باشند.

  به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه کیهان بالاخره به مسمومیت سریالی دانش‌آموزان واکنش نشان داد اما آن را پروژه‌ای برای «احیای اغتشاشات» دانست و از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی خواست هوشیار باشند!

  به گزارش کیهان، هنوز پشت‌پرده و عوامل این اتفاقات (مسمومیت دانش‌آموزان)، نامشخص بوده و بررسی و شناسایی متهمان این ماجرا در دست اقدام است. با این ‌حال، یک فرضیه، بسیار روشن و مبرهن است؛ «پروژه جنگ ترکیبی غرب و پادوهای داخلی آنها علیه مردم ایران».

  این روزنامه در ادامه نوشته است: با اینکه مقامات و متصدیان حوزه قضایی و امنیتی کشور بر «عمدی» و «نامشخص» بودن عوامل مسمومیت‌ها تأکید و اعلام کرده‌اند که پیگیر ماجرا هستند اما مدعیان اصلاحات برای انتقام به‌راحتی مدعی شدند که پشت این ماجرا «یک جریان مذهبی و ضدمدرنیته است».

  روزنامه کیهان سپس تاکید کرده است: اکنون‌که غرب و پادوهای داخلی با اسم رمز «مسمومیت‌های سریالی» فاز جدیدی از جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی ایران را کلید زده و برای احیای اغتشاشات اخیر در کشور «تجمع اعتراضی در خیابان‌ها» را در دستورکار خود قرار داده‌اند، انتظار می‌رود دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور با هوشیاری و بررسی تحرکات ضدانقلاب و شبکه نیابتی دشمن اجازه ندهند امنیت روانی جامعه به‌ویژه دختران این سرزمین، آماج نیرنگ و شیطنت دشمنان قسم‌خورده این نظام قرار گیرد

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=86936

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *