×

کیهان: کارنامه اصلاح‌طلبان در حوزه زنان، «پر از نقاط سیاه» است

 • کد نوشته: 88074
 • ۱۴۰۲-۰۱-۲۲
 • 123 بازدید
 • ۰
 • کارنامه طیف مدعی اصلاحات در حوزه زنان پر از نقاط سیاهی است که تاریخ آن‌ها را فراموش نخواهد کرد. این طیف در چند سال اخیر نشان داده‌اند که هیچ اعتقادی به حقوق زنان نداشته و اگر هم در مواردی ژست حمایت از حقوق زنان گرفته‌اند تنها برای اهداف و مقاصد سیاسی بوده است. به گزارش […]

  کیهان: کارنامه اصلاح‌طلبان در حوزه زنان، «پر از نقاط سیاه» است
 • کارنامه طیف مدعی اصلاحات در حوزه زنان پر از نقاط سیاهی است که تاریخ آن‌ها را فراموش نخواهد کرد. این طیف در چند سال اخیر نشان داده‌اند که هیچ اعتقادی به حقوق زنان نداشته و اگر هم در مواردی ژست حمایت از حقوق زنان گرفته‌اند تنها برای اهداف و مقاصد سیاسی بوده است.

  به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه کیهان نوشت: کارنامه طیف مدعی اصلاحات در حوزه زنان پر از نقاط سیاهی است که تاریخ آن‌ها را فراموش نخواهد کرد.

  کارنامه طیف مدعی اصلاحات در حوزه زنان پر از نقاط سیاهی است که تاریخ آن‌ها را فراموش نخواهد کرد. این طیف در چند سال اخیر نشان داده‌اند که هیچ اعتقادی به حقوق زنان نداشته و اگر هم در مواردی ژست حمایت از حقوق زنان گرفته‌اند تنها برای اهداف و مقاصد سیاسی بوده است.

  این جریان سیاسی در زمانی که سر کار بوده است، به‌ویژه ۸ سال دوره دولت اعتدالگرایان با همه شعارهایش در حوزه زنان کاری انجام نداد، اما همیشه در مواقعی که موضوع زنان در جامعه مطرح می‌شود خود را حامی این قشر جلوه می‌دهند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=88074

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *