×

گزینه‌های جدی وزارت‌ ورزش و جوانان چه کسانی هستند

 • کد نوشته: 6808
 • ۱۳۹۵-۰۷-۲۹
 • 244 بازدید
 • ۰
 • . به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم با توجه به اینکه استعفای سه وزیر آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد و ورزش و جوانان مورد تایید قرار گرفت، تاکنون سرپرست‌هایی برای این سه وزارت‌خانه معرفی شده‌اند. بر همین اساس بطحایی برای وزارت آموزش و پرورش، سجادی در وزارت ورزش و جوانان و عباس صالحی […]

  گزینه‌های جدی وزارت‌ ورزش و جوانان چه کسانی هستند
 • .

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم با توجه به اینکه استعفای سه وزیر آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد و ورزش و جوانان مورد تایید قرار گرفت، تاکنون سرپرست‌هایی برای این سه وزارت‌خانه معرفی شده‌اند. بر همین اساس بطحایی برای وزارت آموزش و پرورش، سجادی در وزارت ورزش و جوانان و عباس صالحی در وزارت ارشاد به عنوان سرپرست معرفی شده‌اند. با این وجود دولت تاکید دارد که لزوما سرپرست‌های اعلام شده در نهایت سکان این سه وزارت‌خانه را بدست نخواهند گرفت و ممکن است وزیر پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌های مذکور چهره‌ای غیر از سرپرست‌های معرفی شده باشد.

  در همین راستا گزارش‌های دریافتی حاکی از آن است که برای وزارت ورزش و جوانان تاکنون دو گزینه نصرالله سجادی و سید مناف هاشمی به صورت جدی‌تر از دیگر گزینه‌ها مطرح هستند و نمایندگان استان تهران عمدتا روی گزینه مناف هاشمی اتفاق نظر داشته و در تلاش هستند تا بستر را برای رای‌آوری وی در پارلمان دهم مهیا کنند، البته این در حالیست که برخی نمایندگان دیگر حوزه‌های انتخابیه نیز به دنبال تصدی سجادی در وزارت ورزش و جوانان هستند.

  لازم به ذکر است در این میان نهاد ریاست جمهوری از هر دو گزینه درخواست کرده تا برنامه‌های خود را برای پست وزارت ورزش و جوانان ارائه کنند و با هر دو گزینه مذاکرات لازم برای تکیه زدن بر صندلی وزارت ورزش و جوانان صحبت شده است.

  منبع :ایلنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6808

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *