×

یکی دیگر از کارمندان شهرداری رشت بازداشت شد

 • کد نوشته: 90983
 • ۱۴۰۲-۰۵-۰۲
 • 53 بازدید
 • ۰
 • یکی دیگر از کارمندان شهرداری رشت بازداشت شد و به این ترتیب شمار بازداشت شدگان این حوزه طی حدود یک هفته اخیر به پنج نفر رسید. به گزارش گیل و دیلم ،رئیس شورای اسلامی رشت روز دوشنبه با تایید این خبر گفت: بازداشت یکی دیگر از کارمندان شهرداری رشت به ما اعلام شد اما علت […]

  یکی دیگر از کارمندان شهرداری رشت بازداشت شد
 • یکی دیگر از کارمندان شهرداری رشت بازداشت شد و به این ترتیب شمار بازداشت شدگان این حوزه طی حدود یک هفته اخیر به پنج نفر رسید.

  به گزارش گیل و دیلم ،رئیس شورای اسلامی رشت روز دوشنبه با تایید این خبر گفت: بازداشت یکی دیگر از کارمندان شهرداری رشت به ما اعلام شد اما علت انگیزه دستگیری این شخص به ما اعلام نشده‌ است.

  محمدحسین واثق کارگرنیا اظهار کرد: برآورد من و آنچه که شنیده‌ام این بوده که علت بازداشت این فرد “خانم” در ارتباط با مباحث کاری شهرداری اعم از اختلاس نیست.

  وی با بیان اینکه این فرد هم اکنون مسئولیتی در شهرداری رشت نداشته وکارمند این حوزه بوده است، خاطر نشان کرد: وی در گذشته مسئول هماهنگی مناطق شهرداری بوده است اما در زمان حاضر، مسئولیتی بر عهده نداشت.

  شنیده‌های حاکی از اینست که این خانم به دلیل اتهام مالی بازداشت شده‌است، طی یک هفته اخیر در ۲ مرحله؛ نخست سه نفر از کارمندان شهرداری رشت و نوبت دوم یک نفر از نیروهای این حوزه به اتهام تخلفات مالی بازداشت شدند.

  از مجموع بازداشت شدگان در مجموعه شهرداری رشت طی یک هفته اخیر ۲ نفر زن و سه نفر مرد هستند.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=90983

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *