خانهاجتماعی۲۱ نفر از...

۲۱ نفر از کارگران نمونه شهرداری لاهیجان تجلیل شدند+ گزارش تصویری

همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شهرستان لاهیجان، از کارگران نمونه شهرداری لاهیجان نیز تجلیل شد.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، همزمان با هفته کار و کارگر در مراسمی از کارگران نمونه شهرداری لاهیجان قدردانی شد.

این مراسم با حضور ابراهیم انصاری، دادستان لاهیجان، اسداله نظری معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری، رضا زنده دل، شهردار، بهمن کنعانی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، حجت الاسلام و المسلمین مظفری معاون دادگستری، علیجانی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرماندهان نظامی و انتظامی و کارفرمایان و کارگران در سالن همایش شهرداری لاهیجان برگزار شد.

رضا زنده دل، شهردار لاهیجان در این مراسم از کارگران شهرداری برای کمک به مدیریت شهری قدردانی کرد و افزود: شهرداری لاهیجان دارای بیشترین نیروی کارگری در شهرستان می باشد و ما در جریان معضلات این قشر هستیم و برای کمک به ارتقای معیشتی این عزیزان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

وی گفت: در بحث معیشت، مدیریت شهری لاهیجان تلاش می کند با پرداخت حقوق و سبد های حمایتی از زحمات کارگران قدردانی نماید. در طول یک سال گذشته همه تلاش های صورت گرفته در مدیریت شهری، مدیون زحمات کارگران شهرداری می باشد.

زنده دل اضافه کرد: نیروی انسانی به عنوان سرمایه یک سازمان و ارگان است و ما توجه به سرمایه های خود را در اولویت قرار دادیم.

شهردار لاهیجان افزود: در مقابل از کارگران و کارکنان شهرداری انتظار داریم در اجرای برنامه ها و اهدافی که تعیین کردیم کمک حال ما باشند و دست ما را بگیرند و همدل و همراه با ما بوده تا بتوانیم در پایان این دوره کارنامه قابل قبولی برای مردم ارائه داده و بتوانیم شهر لاهیجان را به مراتب بالاتری برسانیم.

زنده دل گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان هم که همیشه به ما کمک کردند و با مصوبات خود در جهت حمایت از پرسنل و معیشت کارکنان همراه بودند قدردانی می نمایم.

وی اضافه کرد: امروز تعدادی از کارگران به عنوان نمونه معرفی می شوند اما از نظر من همه کارگران شهرداری لاهیجان نمونه هستند.

بهمن کنعانی رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان هم در این مراسم از زحمات کارگران شهرداری که در طول سال به مردم خدمت رسانی می کنند قدردانی کرد.

وی افزود: امروز در دنیا، نیروی انسانی، سرمایه اصلی است و همه تلاش اعضای شورای شهر و شهردار توجه به نیروی انسانی و وضعیت معیشتی کارکنان شهرداری می باشد.

وی گفت: در سال ۱۴۰۲ علاوه بر توجه به وضعیت معیشتی کارکنان، اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی هم در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

کنعانی افزود: از همه مدیران و کارکنان شهرداری هم انتظار داریم آماده خدمت رسانی به شهروندان باشند و امیدواریم با کمک همه عزیزان بتوانیم شورا و شهرداری را به جایی برسانیم که همه شهروندان از عملکرد ما راضی بوده و احساس آرامش نمایند.

در این مراسم ۲۱ نفر از کارگران نمونه شهرداری لاهیجان مورد تجلیل قرار گرفتند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز: حاکمیت در بحث حجاب دخالت نکند

نماینده تبریز در مجلس گفت: اصولا حاکمیت نباید در بحث حجاب دخالت کند. در قرآن هم توصیه حجاب به زنان مومن و همسران رسول خداست. مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان...

سیدحسن خمینی: ما «جمهوری اسلامی» هستیم؛ امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما «جمهوری اسلامی» هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به...

هشدار کوچکی نژاد نسبت به حذف ارز ٢٨۵٠٠ تومانی ؛ دوباره جهش قیمتی رخ می‌دهد | دو سال از عمر دولت گذشته نتیجه جراحی‌ها...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معتقدم دولت نباید به این شکل با ارز بازی می‌کرد اما اگر حالا بخواهد ارز ترجیحی را قطع کند باید منتظر جهش قیمتی هم باشد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.