×

قهرمان ملی پرورش اندام ایران به قتل رسید

 • کد نوشته: 13295
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۲
 • 126 بازدید
 • ۰
 • قهرمان ملی پرورش اندام ایران با ضربات چاقوی پدرزنش به قتل رسید. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، شامگاه ۲۱ اسفند ماه امسال محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران پس از تمرین با یکی از شاگردانش در باشگاه کاسپین در چهارراه آتشگاه اصفهان برای رفتن به خانه، این قهرمان ملی در زمان خروج از […]

  قهرمان ملی پرورش اندام ایران به قتل رسید
 • قهرمان ملی پرورش اندام ایران با ضربات چاقوی پدرزنش به قتل رسید.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»، شامگاه ۲۱ اسفند ماه امسال محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران پس از تمرین با یکی از شاگردانش در باشگاه کاسپین در چهارراه آتشگاه اصفهان برای رفتن به خانه، این قهرمان ملی در زمان خروج از باشگاه در برابر حمله پدرزنش با چاقو قرار گرفت و زمانیکه غرق خون روی زمین افتاد او را به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل کردند.
  محسن مکتوبیان ۲۸ ساله در حالیکه تلاش پزشکان برای نجات جانش ادامه داشت به خاطر خونریزی زیاد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.
  با اعلام این خبر به ماموران پلیس آگاهی اصفهان تیم ویژه ای به دستور بازپرس پرونده برای دستگیری عامل این جنایت وارد عمل شدند و خیلی زود این پدرزن جوان دستگیر شد.
  تحقیقات ابتدایی نشان از آن دارد که محسن با پدرزنش مدتی دچار اختلاف شده که این سرانجام پدرزن وی با ضربات چاقو به این اختلاف پایان داده است.
  بنا به این گزارش، محسن مکتوبیان پس از قهرمانی در دسته ۸۰ کیلوگرم رقابت‌های انتخابی تیم ملی، چند روز پیش به جلسه بازبینی تیم ملی دعوت و به عنوان نماینده دسته ۸۰ کیلوگرم انتخاب شده بود.
  بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده خونین ادامه دارد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13295

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *