×

جزئیات حواشی سخنرانی یک روحانی معلوم الحال در لاهیجان

 • کد نوشته: 3874
 • ۱۳۹۵-۰۴-۱۱
 • 69 بازدید
 • ۰
 • حجت الاسلام والمسلمین حسین پور از لاهیجان در خصوص سخنرانی خارج از عرف یکی از روحانیون محل، اظهار کرد: حجت الاسلام روحی یکی از روحانیون شهرستان لاهیجان خالق این ماجرا در جریان سخنرانی در یکی از مساجد شهرستان است. وی با بیان اینکه این مراسم خیلی شلوغ بود و مردم حضوری پر شور در این مراسم […]

  جزئیات حواشی سخنرانی یک روحانی معلوم الحال در لاهیجان
 • حجت الاسلام والمسلمین حسین پور از لاهیجان در خصوص سخنرانی خارج از عرف یکی از روحانیون محل، اظهار کرد: حجت الاسلام روحی یکی از روحانیون شهرستان لاهیجان خالق این ماجرا در جریان سخنرانی در یکی از مساجد شهرستان است.
  وی با بیان اینکه این مراسم خیلی شلوغ بود و مردم حضوری پر شور در این مراسم داشتند، گفت: حجت الاسلام روحی یک موضوعی را با عنوان ظلم ستیزی و عدالت حضرت علی (ع)، انتخاب کرد اما من از اول تا آخر ماجرا را پیش بینی کرده بودم چون ایشان را می شناختم.
  نماینده ولی فقیه در سپاه لاهیجان با بیان اینکه پیش بینی می کردم وی  بحث را به جایی برساند که رهبری را زیر سوال ببرد، گفت: این روحانی در جریان سخنرانی رهبری را مورد توهین قرار داده و آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان را نیز زیر سوال برد.
  حسین پور با بیان این نکته که وقتی سخنرانی به زیر سوال بردن مقام معظم رهبری رسید ما روحانیون اعتراض کردیم که این حرف ها چه ربطی دارد، گفت: تمام روحانیون حاضر بلند شدند و جلسه را ترک کردند.
  نماینده ولی فقیه در سپاه لاهیجان با بیان اینکه سپس مجلس به هم خورد و جلسه را یک جوری جمع و جور کرد و مردم همه فهمیدند که ماجرا چه علتی دارد،تصریح کرد: مردم شعور سیاسی بالایی دارند.
  حسین پور با اشاره به اینکه این افراد با نظام جمهوری اسلامی زاویه دارند، اضافه کرد: تا زمانی که خودشان مسیولیتی داشته باشند نظام را تایید می کنند و وقتی که اخراج یا برکنار می شوند نظام را زیر سوال می برند.
  نماینده ولی فقیه در سپاه لاهیجان با تاکید براینکه این رفتار برای خدا نیست، اضافه کرد: حب و بغض انسان باید برای خدا باشد نه برای غرض شخصی و این افراد زاویه دار با نظام هستند.
  حسین پور در خاتمه با بیان این نکته که مجریان و بانیان مراسمات وقتی مزاجشان با این اراجیف ضد ارزشی همخوانی داشته باشد برای سخنرانی از این افراد زاویه دار با نظام جمهوری اسلامی دعوت می کنند، خاطرنشان کرد: بستگی به بانیان مراسم دارد.

  منبع: خبرگزاری بین المللی کاسپین

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3874

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *