خانهاجتماعی۲ هزار و...

۲ هزار و ۸۸۰ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در گیلان توزیع شد

مدیرکل پشتیبانی امور دام گیلان گفت: ۲ هزار و ۸۸۰ تن فرآورده دامی منجمد اعم از گوشت قرمز و مرغ امسال از ابتدای سال در استان توزیع شده‌ است.

به گزارش گیل و دیلم سید محمود سیدمحمدی روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: این میزان فرآورده‌های دامی از طریق مباشران حوزه شهرستانی در مناطق مختلف استان از طریق فروشگاه‌های بزرگ توزیع شده‌ است.

وی درباره برنامه کشوری توزیع گسترده گوشت قرمز منجمد شامل ” گوشت گوسفند و گوساله” به نرخ دولتی در حمایت از مصرف‌کنندگان و کنترل بازار محصولات پروتئینی افزود: توزیع گوشت گوسفند و گوساله در گیلان نیز در دستور کار قرار گرفت.

مدیر پشتیبانی امور دام گیلان با بیان اینکه سهمیه استان ۱۵۱ تن گوشت گوسفند و ۳۰۲ تن گوشت گوساله است، خاطر نشان کرد: فرمانداران و مدیران جهاد کشاورزی باید مباشران حوزه شهرستانی را برای توزیع گوشت قرمز منجمد معرفی کنند.

وی با تاکید بر اینکه سهمیه مربوطه تامین شده و تنها باید مباشر برای توزیع معرفی شود، اضافه کرد: مراکز توزیع فروشگاههای بزرگ زنجیره‌ای است البته اصناف هم می‌توانند همکاری کنند، محدودیتی برای توزیع وجود ندارد.

سیدمحمدی اظهار کرد: گوشت گوساله منجمد ران ۱۴۸ هزار تومان، سردست و گردن ۱۴۳، قلوگاه ۱۲۳ و راسته ۱۵۳ هزار تومان برای مباشران در نظرگرفته شده است که با این قیمت در سردخانه برای توزیع به مباشران تحویل داده می شود.

مدیر پشتیبانی امور دام گیلان خاطر نشان کرد: قیمت گوشت گوسفندی منجمد ران ۱۴۸ هزار تومان، کف دست ۱۳۸، گردن ۱۲۸، راسته ۱۳۳ و قلوه‌گاه ۱۲۳ هزار تومان برای مباشران در نظر گرفته شده است.

وی درباره قیمت مصرف کننده هم بیان کرد: گوشت گوساله منجمد ران ۱۵۵ هزار تومان، سردست و گردن ۱۵۰، قلوگاه ۱۳۰ و راسته ۱۶۰ هزار تومان و قیمت گوشت گوسفندی منجمد ران ۱۵۵ هزار تومان، کف دست ۱۴۵، گردن ۱۳۵، راسته ۱۴۰ و قلوه‌گاه ۱۳۰ هزار تومان برای مصرف کننده تعیین شده‌ است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.