خانهاجتماعیطی شبانه روز...

طی شبانه روز گذشته؛ ۱۶ بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلان بستری شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۱۶ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی استان گفت: بستری های کرونایی در گیلان به ۴۰ نفر رسیده است.

به گزارش گیل و دیلم ،فردین مهرابیان در گفتگویی با اشاره به آمار بیماران کرونایی در گیلان اظهار کرد: در حال حاضر ۴۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان بستری هستند.

وی با اشاره به اینکه طی شبانه روز گذشته ۱۶ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری شدند، افزود: طی این مدت ۶ بیمار نیز جهت دریافت درمان ویژه‌تر به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: در شبانه روز گذشته نیز ۱۱ بیمار بهبود یافته و با تشخیص پزشک معالج خود از مراکز درمانی گیلان مرخص شدند.

وی با تاکید بر لزوم رعایت مستمر پروتکل‌های بهداشتی اضافه کرد: شهروندان همچنان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، زدن ماسک و عبور و مرور در مراکز شلوغ را جدی بگیرند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم...

ترافیک روان در جاده‌های گیلان

رییس پلیس راه گیلان از ترافیک عادی و روان در همه جاده‌های ورودی و خروجی استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری گفت: به رغم تعطیلات پیش رو و ورود مسافران به گیلان، هم اکنون...

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی افرادی را برای پست‌های مهم سفارش می‌کنند که توانایی اداره بخشداری را هم ندارند

حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل در مجلس یازدهم با انتقاد از مدیران دولت رئیسی می‌گوید: فردی که برای وزارت و استانداری انتخاب می‌شود باید توانمندی داشته باشد که بتواند بار‌های سنگین وزارتخانه و استانداری را به دوش بکشد. انتخاب بد...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.