×

ابرناکی، بارندگی و وزش باد در گیلان تا اواخر فردا

 • کد نوشته: 23478
 • ۱۳۹۶-۰۷-۲۰
 • 139 بازدید
 • ۰
 • سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: ابرناکی، مه آلود بودن هوا و در بعضی ساعت ها بارندگی تا اواخر وقت فردا (جمعه) در استان ادامه دارد. به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»مازیار غلامی روز پنجشنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است و […]

  ابرناکی، بارندگی و وزش باد در گیلان تا اواخر فردا
 • سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: ابرناکی، مه آلود بودن هوا و در بعضی ساعت ها بارندگی تا اواخر وقت فردا (جمعه) در استان ادامه دارد.

  به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم»مازیار غلامی روز پنجشنبه بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است و بر این اساس ابرناکی، مه آلود بودن هوا ، در بعضی ساعت ها بارندگی ، وزش باد (پاره ای نقاط احتمالا شدید) و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

  وی ادامه داد: از اواخر وقت جمعه ، با تضعیف ناپایداری، کاهش ابر و افزایش نسبی دما برای روز شنبه مورد انتظار است.

  سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز استان را ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد (پاره ای نقاط احتمالا شدید) ، احتمال رعد و برق، در ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز قسمتی ابری تا ابری، بارش پراکنده و احتمال رعد و برق خواهد بود.

  وی آسمان فردا را نیز ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد (پاره ای نقاط احتمالا شدید) ، احتمال رعد و برق، در ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز قسمتی ابری تا ابری، بارش پراکنده و احتمال رعد و برق، اواخر کاهش ناپایداری پیش بینی کرد.

  غلامی افزود: بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته با ۲۴ درجه مربوط به منجیل و کمینه دما نیز با ۹ درجه مربوط به جیرنده ثبت شده است.

  سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه و کمینه دمای شهر رشت را نیز طی شبانه روز گذشته به ترتیب ۲۰ و ۱۵ درجه سلسیوس ذکر کرد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=23478

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *