×

احمدی‌نژاد:فعلا و البته فعلا در انتخابات مستقیم وارد نمی‌شوم /سفرهای استانی را ادامه خواهیم داد

 • کد نوشته: 13056
 • ۱۳۹۵-۱۲-۲۰
 • 101 بازدید
 • ۰
 • به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» انتخاب نوشت: محمود احمدی‌نژاد می‌گوید: همه حق دارند نامزد انتخابات شوند و کسی نباید بگوید چه کسی بیاید چه کسی نیاید. گزیده سخنان احمدی نژاد در جمع شوراهای بازخوانی خط امام در زیر می آید: شرایط چهارماه پیش برای آن زمان و در پاسخ به سوالات آن مقطع […]

  احمدی‌نژاد:فعلا و البته فعلا در انتخابات مستقیم وارد نمی‌شوم /سفرهای استانی را ادامه خواهیم داد
 • به گزارش «پایگاه خبری گیل و دیلم» انتخاب نوشت: محمود احمدی‌نژاد می‌گوید: همه حق دارند نامزد انتخابات شوند و کسی نباید بگوید چه کسی بیاید چه کسی نیاید.

  گزیده سخنان احمدی نژاد در جمع شوراهای بازخوانی خط امام در زیر می آید:

  شرایط چهارماه پیش برای آن زمان و در پاسخ به سوالات آن مقطع بود. الان شرایط فرق کرده است. خیلی وقت ها نمی شد مستقیم حرف زد.

  ۴ ماه پیش می خواستند یک عده را بیاورند و به اسم ما قالب کنند. من خودم فعلا و البته فعلا در مقوله انتخابات مستقیم وارد نمی شوم ٬ ولی بقیه دوستان که منعی ندارند. به من گفتند تو خودت نباش ولی رایت را بیاور پشت سر ما باشد گفتم اصلا از این خبر ها نیست.

  آقای بقایی انسان مومن، پاک، ولایی و خط امامی است. اینکه رهبری عزیز فرمودند تو کاندیدا نشو معنی اش این نیست که من نسبت به انقلاب و وضعیت کشور بی تفاوت باشم و سکوت کنم. سکوت کنم که کشور را دو دستی بدهند به آمریکا؟! سکوت کنم تا مردم را له کنند ؟

  رفقای من ، هم دوره ای های من، همسنگر های من ۳۰ سال پیش شهید شدند ، من ۳۰ سال اضافی زندگی کرده ام. جانمان فدای این انقلاب . نحوه ورود به انتخابات توسط شوراها را به خود شوراها می سپارم اما اگر قرار شد کار انتخاباتی شود و از کسی حمایت کنند همه نروند و دو سه نفر بمانند . آبان ماه میخواستند چند نفر را به نام ما در انتخابات پیش رو غالب کنند اما بنده از طراحیشان مطلع بودم. میگفتند از اینها حمایت کن که من پاسخ دادم هرگز از اینها حمایت نخواهم کرد ٬ اما معتقدم شرایط امروز با آن زمان فرق کرده است. البته این نظرات اصلا به معنای نقض حرفهای گذشته نیست، بنده گفته بودم مستقیما وارد انتخابات نخواهم شد و از کسی حمایت نخواهم کرد اما هیچ کس نمی تواند در انتخابات و سایر مقاطع نسبت به سرنوشت ملت بی تفاوت و تماشاچی باشد و کشور را دو دستی تقدیم دشمنان ملت کند.

  همه حق دارند نامزد انتخابات شوند و کسی نباید بگوید چه کسی بیاید چه کسی نیاید. آنها که مدعی دموکراسی بودند امروز از حذف رقیب سخن می گویند !

  انتخابات می تواند به فرصتی برای تبیین مبانی انقلاب تبدیل شود. گفتیم کار تبیینی را به انتخابات گره نزنید ولی معنی اش این نیست که انتخابات بی اهمیت است. برخی تشخیص می دهند که انتخابات هم نیاز است ورود کنند ، چه اشکالی دارد؟ دوستانی که می خواهند وارد کار انتخاباتی شوند ، ورود کنند ، استعفای کتبی هم نیاز نیست. به فضل الهی سفرهای استانی را با هدف تبیین پس از ایام نوروز ادامه خواهیم داد .

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=13056

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *