×

روزنامه اصولگرا:
اصلاحات مرده است؛جای حجاریان و عبدی و تاج زاده هم در صندوق عقب فولکس واگن است

 • کد نوشته: 98847
 • ۱۴۰۲-۱۲-۰۱
 • 46 بازدید
 • ۰
 • برخی از اصلاح‌طلبان با فهرست‌دهی و ساماندهی کارزار انتخاباتی وارد میدان شده اند ، اصولگرایان، اما هنوز به فهرست واحد نرسیده‌اند و رئیس ائتلاف نیروهای انقلاب گفته بعید است با شورای وحدت به فهرست واحد برسیم.
  اصلاحات مرده است؛جای حجاریان و عبدی و تاج زاده هم در صندوق عقب فولکس واگن است
 • به گزارش گیل و دیلم ، روزنامه جوان نوشت:اصلاح‌طلبان با گفتمانی تازه آمده‌اند که در آن تقابل گفتمان رادیکال جریان اصلاحات با «زندگی» را در عین تمسک به شعارهای زندگی‌محور نمی‌پذیرند و با به‌کار انداختن عقلانیت سیاسی و دعوت جریان تندرو اصلاح‌طلبی به واقع‌گرایی نتیجه درستی گرفته‌اند که «نمی‌شود ایدئولوگ گفتمانی بود که قرار است زندگی از آن دربیاید، اما خود نظریه‌پرداز با مشی تندروانه و شورشمندانه در کنج زندان باشد!»

  درست می‌گویند که اگر دعوت به زندگی می‌کنید باید اهل زندگی معقول باشید نه چریک‌بازی‌های عصر بلشویکی! به همین دلیل باید اذعان کرد که «اصلاحات مرده است» و آنچه اکنون با حمایت احزاب اصلی و قدیمی و درواقع اکثریت اصلاح‌طلبان به میدان انتخابات آمده‌اند، چیزی است با گفتمانی جدید و راهبردی تازه. اصولگرایان نیز راهبرد تازه نانوشته‌ای دارند، هرچند کسانی از اصولگرایان هستند که جایشان در هیچ‌کدام از فهرست‌ها نیست و از اصلاح‌طلبان نیز کسانی مانند حجاریان و عبدی و تاج‌زاده هستند که در صندوق عقب یک فولکس‌واگن جا می‌شوند و جایی در میان مشارکت‌جویان ندارند

  نویسنده: امید غمخوار

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=98847

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *