خانهاجتماعیاظهارات جنجالی معاون...

اظهارات جنجالی معاون آبفای گیلان؛ دستگاه‌های تصفیه آب خانگی جمع‌آوری شود | کیفیت و سلامت آب شرب بالاست

در پی توضیحات خود بر جمع آوری دستگاه‌های تصفیه خانگی تاکید کرد و افزود: این دستگاه‌ها املاح مفید و الزامی برای بدن، مانند آهن و منیزیم را از آب آشامیدنی می‌گیرند.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از دیارمیرزا، مدیرکل دیوان محاسبات استان گیلان و هیأت همراه از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در تصفیه خانه بزرگ آب گیلان میزبان امیر نبی زاده حقیقی مدیرکل دیوان محاسبات استان و هیأت همراه بود.

در ابتدای این نشست؛ در خصوص فرایند استحصال، تولید، تصفیه و توزیع آب شرب در سطح استان توسط سرمایه گذار پروژه توضیحاتی ارائه شد.

در ادامه مازیار غلام‌پور معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای گیلان؛ با ابراز خرسندی از حضور میهمانان در پاسخ به سوال مدیرکل دیوان محاسبات استان در خصوص کیفیت و سلامت آب شرب گیلان گفت: آب خام تصفیه خانه بزرگ گیلان از ۲ منبع سد شهر بیجار و سفید رود تامین می‌شود، آب تصفیه و توزیع شده طبق سنجشهای روزانۀ مرکز بهداشت استان و آزمایشگاه‌های شرکت از سلامت و استاندارد بالایی برخوردار است.

غلام پور؛ در پی توضیحات خود بر جمع آوری دستگاه‌های تصفیه خانگی تاکید کرد و افزود: این دستگاه‌ها املاح مفید و الزامی برای بدن، مانند آهن و منیزیم را از آب آشامیدنی می‌گیرند.

بنابراین گزارش؛ در ادامه این نشست توضیحاتی در خصوص بهای تمام شده تولید و فروش آب شرب و همچنین پروژه‌های در حال انجام توسط شرکت ارائه شد

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

فخرفروشی روزنامه دولت رئیسی به دولت روحانی؛ آنچه برای «ژنرال‌های نفتی» آرزوی محال بود تحقق یافت

روزنامه ایران نوشت: درآمدهای ایران از محل صادرات نفت و گاز در سال گذشته در محدوده عدد ۵۵ میلیارد دلار؛ افزایشی دست کم 43 درصدی در خلال تنها یک‌سال! روزنامه ایران امروز در گزارشی با عنوان «آنچه برای ژنرال های نفتی...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.