خانهاجتماعیبازی با اعداد...

بازی با اعداد و ارقام به روش شهرداری آستانه اشرفیه

 

صبح ۱۷ دی ۱۴۰۱ نشست خبری شهردار آستانه‌اشرفیه با اصحاب رسانه در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارش گیل و دیلم به نقل از گیل آمارد ، در این نشست “علی مقصودی” شهردار آستانه اشرفیه ابتدا بیان گزارش عملکرد یک ساله خود پرداخت در پایان خبرنگاران حاضر در جلسات سوالات خود را مطرح کردند .

در این جلسه خبرنگار گیل آمارد با مطرح کردن این موضوع که شهرداری آستانه اشرفیه تنها شهرداری در استان گیلان بود که در دهه فجر و هفته دولت هیچ پروژه ای برای افتتاح نداشت دلیل آن چیست؟ آیا برای دهه فجر امسال پروژه ایی برای افتتاح دارد؟

مقصودی در پاسخ به خبرنگار گیل آمارد گفت : الزامی برای قرار دادن پروژه ها در تاریخ های رسمی برای افتتاح نداریم اگر ادارات دولتی با شهرداری همکاری لازم را داشتند می توانستیم افتتاح ایستگاه آتش نشانی شماره ۲ آستانه اشرفیه را در برنامه دهه فجر سال گذشته داشته باشیم .

از موارد دیگر که شهردار آستانه اشرفیه به آن اشاره کرد موضوع بودجه بود که گفت: تاکنون بیش از ۶۶ درصد بودجه پیش‌بینی‌شده تحقق‌یافته است و تا پایان سال پیشنهاد ممتم بودجه ۱۰۰ میلیارد تومانی را به شورا ارائه کرده ایم و منتظر جلسه شورا هستیم .

که با یک جستجو در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۱ مقصودی در جلسه شورا شهر آستانه اشرفیه عنوان داشت : در چهار ماه سال جدید نسبت مشابه به سال گذشته درآمد شهرداری بیش از نود درصد افزایش داشته اظهار داشت: موفق شدیم در ۱۲۰ روز بیش از ۸۳ درصد بودجه تحقق یابد و این موضوع این را می رساند که ما در سال جاری می توانیم بیش از دو برابر بودجه پیش بینی شده محقق کنیم .و این افزایش درآمد قطعا به ما کمک خواهد کرد تا پروژه پل تا پل و سایر پروژه ها بر زمین ماند انجام دهیم.

که صوت جلسه مذکور هم برای صحت ادعا موجود می باشد.

و در متنی که پرتال شهرداری گذاشته شده ،گفته شد: شهردار آستانه اشرفیه درآمد شهرداری در ۱۲ ماه گذشته را ۶۳۹ میلیارد ۹۷۲ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۴۱۵ ریال اعلام نمود و با اشاره به عملکرد واحد های درآمد، نوسازی و صنفی شهرداری آستانه اشرفیه تصریح کرد: در ۱۲ماه اخیر وصولی عوارض واحد درآمد بالغ بر ۵۶۰ میلیارد ریال ، وصولی عوارض واحد نوسازی بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال (افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به مشابه یک سال قبل) و وصولی عوارض واحد صنفی بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال (افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به مشابه یک سال قبل) بوده است.

لازم به ذکر است بودجه پیش بینی شده سال جاری شهردار ۷۲۰میلیارد ریال است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سوددهی شرکت دخانیات بعداز ۳ سال با تلاش جهادی دکتر شیخان

گیل و دیلم | کسانی که دستی در علم مدیریت دارند متفق القول هستند که اگر زمانی مدیری آشنا به بدنه یک مجموعه، به مدیریت آن مجموعه منصوب شود به جهت آشنایی و احاطه فرد به تمام مسائل مجموعه،...

فعال سیاسی اصلاح طلب : راهکار برون رفت از شرایط فعلی، ترک لجبازی نظام و آغاز اصلاحات جدی با حضور مردم است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط کشور با سال ۵۷ شباهت دارد و کشور در آستانه انقلاب است، از برخی جهات شاید صحیح باشد، اما شرایط امروز جامعه تفاوت‌های اساسی و بنیادین با قبل از انقلاب اسلامی دارد. به...

احمدی بیغش، نماینده مجلس: مولدسازی یک زیان غیرقابل جبران و یک بدعت بزرگ در قانون اساسی و ارکان قانونگذاری مملکت است / ریاست مجلس...

احمدی‌بیغش در خصوص مولدسازی گفت: کسی این خسران بزرگ را بیان نکرد، پذیرش مولدسازی و عدم واکنش منطقی نمایندگان مجلس نشان داد که مجلس از مردم عقب‌تر است، ریاست مجلس چرا یک تنه به جای نمایندگان صحبت و امضا...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.