×

حاجی‌بابایی رئیس موقت فراکسیون ولایت مجلس شد

 • کد نوشته: 6875
 • ۱۳۹۵-۰۸-۰۲
 • 64 بازدید
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم حاجی بابایی به‌عنوان رئیس و امیرآبادی فراهانی به عنوان دبیر موقت فراکسیون ولایت انتخاب شدند. احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه موقت فراکسیون ولایت مجلس از برگزاری نشست فراکسیون متبوع خود خبر داد و گفت: در جلسه عصر امروز فراکسیون ۹۳ عضو حضور داشتند. وی با بیان اینکه […]

  حاجی‌بابایی رئیس موقت فراکسیون ولایت مجلس شد
 • به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم حاجی بابایی به‌عنوان رئیس و امیرآبادی فراهانی به عنوان دبیر موقت فراکسیون ولایت انتخاب شدند.

  احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه موقت فراکسیون ولایت مجلس از برگزاری نشست فراکسیون متبوع خود خبر داد و گفت: در جلسه عصر امروز فراکسیون ۹۳ عضو حضور داشتند.

  وی با بیان اینکه تاکنون ۱۳۰ نماینده برای عضویت در فراکسیون ولایت ثبت‌نام کرده‌اند، ادامه داد: در این جلسه حمید‌رضا حاجی بابایی به عنوان رئیس موقت و بنده به عنوان دبیر موقت فراکسیون انتخاب شدیم.

  عضو هیئت رئیسه موقت فراکسیون ولایت از ماموریت برخی از اعضا برای تدوین اساسنامه فراکسیون ولایت خبر داد و تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک با تصویب اساسنامه، مجمع عمومی فراکسیون نیز برگزار می‌شود و در آن نشست اعضای هیئت رئیسه دائم نیز انتخاب می‌شوند.

  امیرآبادی فراهانی با بیان اینکه نشست امروز فراکسیون ولایت بدون حضور نمایندگان مستقل برگزار شد، ادامه داد: در روزهای آینده نشست فراکسیون ولایت با حضور نمایندگان مستقلی که عضو این فراکسیون هستند و ریاست آن بر عهده‌ لاریجانی است، برگزار می‌شود.

  منبع :تسنیم

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6875

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *