خانهاقتصادیحدود ۱۲ هزار...

حدود ۱۲ هزار خانوار در گیلان از طرح کالابرگ الکترونیکی استفاده کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با اجرای رسمی مرحله جدید طرح کشوری کالابرگ الکترونیکی از ۱۳ خرداد در استان نزدیک ۱۲ هزار خانوار در گیلان از این طرح بهره‌مند شدند.

به گزارش گیل و دیلم ،سیاوش آقاجانی روز شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گیلان اظهار کرد: مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از ۱۳ خرداد ماه سال‌ جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی اجرا شده‌است.

وی حمایت دولت مردمی از اقشار کم درآمد را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: در این طرح یارانه اعتباری خانوارهای تحت پوشش، ۲۰ درصد افزایش می‌یابد و شرط استفاده از این افزایش اعتبار، خرید بیش از ۷۰ درصد یارانه معادل ۳۲۰ هزار تومان به ازای هر نفر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه خانوارها می‌توانند یک‌ماه زودتر از واریز یارانه از اعتبار خود استفاده کنند، خاطر نشان کرد: استفاده از طرح کالابرگ الکترونیکی برای همه مشمولین اختیاری است.

وی اظهار کرد: در این طرح کارت جدیدی صادر نمی‌شود و همه کارت‌های بانکی به نام سرپرست خانوار قابل استفاده است و خانوارهای مشمول طرح می‌توانند با نصب برنامه شبکه ملی اعتبار شما و یا شماره‌گیری # ۱۴۶۳ * ۵۰۰ * از باقی مانده کارت خود مطلع شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، تعداد خانوارهای تحت پوشش بهزیستی مشمول این طرح را ۱۰۴ هزار و ۴۳۴ خانوار و کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز۱۳۵ هزار و ۴۴۰ خانوار عنوان کرد و افزود: از مجموع این تعداد نزدیک ۱۲ هزار خانوار از طرح کالابرگ الکترونیکی بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۳ هزار تراکنش و ۹ میلیارد تومان خرید انجام شده است، اظهار کرد: روغن، برنج و ماکارونی بیشتر خریدهای انجام شده در گیلان در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی است.

طرح آزمایشی کالابرگ الکترونیکی سال گذشته در گیلان اجرا شده بود؛ استاندار گیلان اعلام کرد: این استان یکی از مجریان طرح کالابرگ الکترونیکی است که از هفته اول اسفندماه در استان اجرا می شود. بیشتر بخوانید: طرح کالابرگ الکترونیکی از هفته اول اسفند ماه در گیلان اجرا می‌شود

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.