خانهعمرانیدر نشست کار...

در نشست کار گروه ساماندهی گلزارهای شهدای بندرکیاشهر مطرح شد: گلزارهای شهدای مرکز شهر و کوی امام (ره) توسط شهرداری بندرکیاشهر و بنیاد شهید مرمت و بازسازی می‌شوند

گیل و دیلم | نشست کار گروه ساماندهی گلزارهای شهدای بندر کیاشهر با حضور «مرتضی عاطفی» شهردار، امام جمعه و بخشدار این شهر بندری و همچنین معاون مدیر کل بنیاد شهید استان گیلان و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستانه اشرفیه در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید و در این جلسه مقرر شد گلزارهای شهدای مرکز شهر و کوی امام (ره) توسط شهرداری بندر کیاشهر و بنیاد شهید امور ایثارگران مرمت و بازسازی شوند.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین امیدی، امام جمعه بندر کیاشهر ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت شهری این شهر ساحلی به‌جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات ماندگاری چون نصب یادمان شهدای محلات، در این نشست  به ضرورت تکمیل طرح بازسازی گلزار شهدا اشاره کرد و گفت: ما مدیون شهدا و خانواده‌های آنها هستیم و چون این دین به گردن ما است الآن باید به صحنه بیاییم و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم. بنده با توجه به شناختی از شهردار بندرکیاشهر دارم این امر بزودی محقق خواهد شد.

«مرتضی عاطفی» شهردار بندر کیاشهر نیز با اشاره به اینکه زنده‌ نگه‌داشتن یاد و نام شهدا به عنوان يك فرهنگ متعالی حائز اهمیت فراوان است، افزود: شهرداری آمادگی مرمت و بازسازی گلزار‌های شهدای مرکز شهر و کوی امام (ره) را دارد.

عاطفی در ارتباط با اجراء اين طرح توضيح داد: با بررسی کارشناسانه، مجری طرحی خواهیم بود تا ماندگاری و زیبایی بصری را بطور توام داشته باشد.

وی تصریح کرد: باید به این نکته هم توجه داشت؛ اگر مدت زمان بازسازی گلزار شهدا به واسطه نبود اعتبار، طولانی شود موجب نارضایتی شهروندان خواهد شد.

معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه این نشست به بیان توضیحاتی پرداخت و گفت: گلزار شهدای بندرکیاشهر یک بار بازسازی و تحویل داده شده بود؛ البته قبول داریم مرمت آن به صورت ناقص توسط پیمانکار اجرا شده بود.

وی افزود: با توجه شرایط اقلیمی گیلان، ابنیه آسیب‌پذیر تر نسبت به سایر استان‌ها می‌باشند و بطور کلی گلزارهای شهدای گیلان وضعیت چندان مناسبی ندارد.

شمسی‌پور در تشریح بازسازی گفت: طراحی سازه انجام شده و مباحث مالی در کمیته برنامه‌ریزی مطرح شده و از سرفصل استانی تخصیص اعتبار داشته است.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز: حاکمیت در بحث حجاب دخالت نکند

نماینده تبریز در مجلس گفت: اصولا حاکمیت نباید در بحث حجاب دخالت کند. در قرآن هم توصیه حجاب به زنان مومن و همسران رسول خداست. مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس در مورد لایحه عفاف و حجاب، گفت: رفتار انسان...

سیدحسن خمینی: ما «جمهوری اسلامی» هستیم؛ امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما «جمهوری اسلامی» هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به...

هشدار کوچکی نژاد نسبت به حذف ارز ٢٨۵٠٠ تومانی ؛ دوباره جهش قیمتی رخ می‌دهد | دو سال از عمر دولت گذشته نتیجه جراحی‌ها...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: معتقدم دولت نباید به این شکل با ارز بازی می‌کرد اما اگر حالا بخواهد ارز ترجیحی را قطع کند باید منتظر جهش قیمتی هم باشد. به گزارش گیل و دیلم به نقل از...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.