×

رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه قدس گیلان گفت: نمایشگاه عکس با موضوع “فرهنگ عاشورایی” در هفته بسیج در رشت برپا خواهد شد

 • کد نوشته: 7189
 • ۱۳۹۵-۰۸-۱۶
 • 87 بازدید
 • ۰
 • کیومرث دولتی اظهار داشت: هنرمندان بسیجی در ۸ انجمن تخصصی هنر تئاتر، فیلم، هنرهای تجسمی، شعر، ادبیات داستانی و عکس در استان گیلان فعالیت‌های بی‌نظیری را از خود نشان دادند. رئیس سازمان بسیج هنرمندان گیلان با اشاره به اینکه جشنواره ادبیات داستانی امسال در رشت برگزار شد افزود: فعالیت‌های هنرمندان بسیجی در قالب برگزاری جشنواره‌ها […]

  رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه قدس گیلان گفت: نمایشگاه عکس با موضوع “فرهنگ عاشورایی” در هفته بسیج در رشت برپا خواهد شد
 • کیومرث دولتی اظهار داشت: هنرمندان بسیجی در ۸ انجمن تخصصی هنر تئاتر، فیلم، هنرهای تجسمی، شعر، ادبیات داستانی و عکس در استان گیلان فعالیت‌های بی‌نظیری را از خود نشان دادند.

  رئیس سازمان بسیج هنرمندان گیلان با اشاره به اینکه جشنواره ادبیات داستانی امسال در رشت برگزار شد افزود: فعالیت‌های هنرمندان بسیجی در قالب برگزاری جشنواره‌ها سالانه و هر دو سال یکبار است که امسال جشنواره تئاتر و موسیقی و هنرهای تجسمی را پیش رو خواهیم داشت.

  وی با بیان اینکه در شهرستان‌های استان گیلان کانون‌های بسیج هنرمندان توسط پیشکسوتان و هنرمندان بسیجی اداره می‌شوند گفت: حضور فعالانه متخصصان بسیجی در عرصه هنر در کنگره شهدا در استان گیلان نمونه‌ای بارز از نقش ویژه هنرمندان بسیجی در بخش نمایش ادبیات و موسیقی است.

  رئیس سازمان بسیج هنرمندان گیلان با یادآوری نقش آفرینی هنرمندان بسیجی در استان گیلان گفت: در بخش تولید، کتاب شعر به نام ۸۰۰۰ شهید توسط شاعران انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان گیلان  به عنوان محموله فرهنگی در کنگره شهدا شهید تقدیم میهمانان خارج از استان گردید.

  دولتی درباره فعالیت‌های در دست اجرای سازمان بسیج هنرمندان اعلام کرد: نمایشگاه عکس فرهنگ عاشورا در هفته بسیج با فراخوان عکاسان سراسر استان گیلان در حوزه عکس عاشورا انجام شده که آثار هنری در هفته بسیج و ایام اربعین حسینی در این نمایشگاه به نمایش در می‌آیند.

  رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه قدس استان گیلان با اعلام اینکه آثار هنرهای تجسمی هنرمندان را در جشنواره هنرهای تجسمی هفته بسیج  خواهیم داشت افزود: این جشنواره‌ها همه ساله با استقبال خوبی روبه‌رو بوده است.

  وی درباره سایر فعالیت‌های در دست اجرا با اشاره به تولید مستند روایت نور ۱ که در سال گذشته در منطقه عملیاتی کردستان ساخته شد گفت: تولید مستند روایت نور ۲ با موضوع اعزام‌های دانش آموزی منطقه عملیاتی کرمانشاه در حال  ساخت است که مرحله تصویربرداری آن به پایان رسیده و در حال تدوین است.

  دولتی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تأثیرگذاری آثار هنرمندان بسیجی در سطح استان در عرصه فرهنگ و هنر، فرهنگ و هنری که مد نظر مقام معظم رهبری است نهادینه شود و با کمک هنرمندان بسیجی بتوانیم به‌درستی در راستای  تاکیدات ولایت فقیه گام برداریم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=7189

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *