×

رفع تصرف بیش از ۹ هکتار از اراضی ملی در گیلان

 • کد نوشته: 85950
 • ۱۴۰۱-۱۱-۱۲
 • 137 بازدید
 • ۰
 • فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۹ هکتار و ۳۶۹ متر مربع از اراضی ملی طی ۹ ماه گذشته در این استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ،سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه حراست از اراضی ملی و مبارزه با زمینخواران و هرگونه تغییر کاربری غیرقانونی مزارع و زمین‌ها، دارای […]

  رفع تصرف بیش از ۹ هکتار از اراضی ملی در گیلان
 • فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف ۹ هکتار و ۳۶۹ متر مربع از اراضی ملی طی ۹ ماه گذشته در این استان خبر داد.

  به گزارش گیل و دیلم ،سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه حراست از اراضی ملی و مبارزه با زمینخواران و هرگونه تغییر کاربری غیرقانونی مزارع و زمین‌ها، دارای اهمیت زیادی است، گفت: حفظ اراضی ملی و منابع طبیعی از دست متجاوزان و سودجویان به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

  او در تشریح اقدامات یگان حفاظت سازمان زمین و مسکن گیلان در ۹ ماهه گذشته به اجرای ۱۲ مورد اجرای احکام قطعی رفع تصرف و ۱۳ مورد رفع تعرض اشاره کرد و افزود: در این راستا ۹ هکتار و ۳۶۹ متر مربع از اراضی ملی رفع تصرف و ۱۷ هکتار و ۵۰۰ متر مربع از این اراضی نیز رفع تعرض شده است.

  به گفته فرمانده انتظامی استان گیلان، در این خصوص ۴ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

  سردار ملکی تصریح کرد: منابع ملی متعلق به همه و نسل آینده است و شهروندان می‌توانند هرگونه دخل و تصرف در منابع ملی را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=85950

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *