×

رودسر در مسیر شهرستانی سبز شدن است

 • کد نوشته: 8681
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۳
 • 173 بازدید
 • ۰
 • برنامه‌ریزی برای گازرسانی به ۷۰روستای بالای ۲۰خانوار رحیم‌آباد در حال انجام است. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم صبح امروز امیر جانبازی رودسری در کارگروه هماهنگی اجرای پروژه های گازرسانی ۷۰ روستای بالای ۲۰ خانوار بخش رحیم آباد گفت:یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید برنامه ریزی در زمینه گاز رسانی همه روستاها و […]

  رودسر در مسیر شهرستانی سبز شدن است
 • برنامه‌ریزی برای گازرسانی به ۷۰روستای بالای ۲۰خانوار رحیم‌آباد در حال انجام است.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم صبح امروز امیر جانبازی رودسری در کارگروه هماهنگی اجرای پروژه های گازرسانی ۷۰ روستای بالای ۲۰ خانوار بخش رحیم آباد گفت:یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید برنامه ریزی در زمینه گاز رسانی همه روستاها و شهرها در سطح کشور است.

  وی در ادامه با بیان اینکه در استان گیلان هم امر گاز‌رسانی در سراسر استان محقق شده است،افزود:در شهرستان رودسر نیز تمامی روستاها و شهرهای سه بخش مرکزی، کلاچای و چابکسر گاز رسانی شده‌اند و فقط تعدادی از روستاههای بخش رحیم آباد به جهت صعب العبور بودن مناطق کوهستانی هنوز گازرسانی نشده که مقدمات کار در حال انجام است.

  امیر جانبازی رودسری خاطرنشان‌کرد:در حال‌حاضر شهر رحیم‌آباد و ۲۴ روستای بالای ۲۰ خانوار آن گاز رسانی شده است و عملیات گازرسانی ۷۰ روستای بالای ۲۰ خانوار دیگر هم با برنامه‌ریزی های انجام شده در حال اجرا است که با انجام این عملیات کل شهرستان از حیث گازرسانی،شهرستانی سبز خواهد شد.

  وی از رئیس اداره گاز شهرستان خواست تا با ارائه مشخصات کامل پروژه گاز رسانی به ادارات ذیربط نسبت به اخذ استعلامات و مجوزهای لازم جهت اجرایی شدن پروژه اقدام کنندو از ادارات مربوطه نیز خواست نهایت همکاری و تعامل را در پاسخگویی به استعلامات و کمک به اجرای پروژه یادشده داشته باشند/ایسنا

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=8681

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *