خانهاجتماعیسرپرست فرمانداری رشت:...

سرپرست فرمانداری رشت: مشکل آب شرب سراوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف شود

سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر اینکه مشکل آب شرب سراوان باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف شود، گفت: اقدامات کارشناسانه، دانش پایه و کاربردی در ساماندهی پسماند سراوان اثرگذار است.

به گزارش گیل و دیلم ، کیا عاشوری امروز در جلسه مدیریت پسماند شهرستان رشت با محوریت بررسی مشکلات دهستان سراوان که با حضور مدیران کل بنیاد مسکن، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و دفتر امور روستایی استانداری، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب گیلان و مدیران شهرستانی در محل فرمانداری رشت برگزار شد، اظهار کرد: ساماندهی و بهسازی زباله سراوان در اولویت قرار دارد.

وی با تاکید بر لزوم حرکت کاربردی در حوزه پسماند سراوان، افزود: اقدامات کارشناسانه، دانش پایه و کاربردی در ساماندهی پسماند سراوان اثرگذار است.

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به مشکلات زیرساختی در دهستان سراوان، بیان کرد: پروژه‌های مختلف آسفالت در داخل دهستان و محورهای مواصلاتی توسط بنیاد مسکن و اداره‌کل راهداری در حال انجام است که باید به سرانجام برسد.

عاشوری با تاکید بر اینکه تعهدات دستگاه‌های اجرایی در حوزه سراوان تا حصول نتیجه پیگیری و مطالبه می‌شود، گفت: حسب دستور استاندار که پیگیری جدی در حوزه سراوان می‌باشد، تمامی امور در این حوزه بایستی طبق زمان بندی مشخص پیش برود و برای مردم عزیز سراوان ملموس باشد، در این رابطه هیچگونه عذری در پیشبرد امور قابل پذیرش نیست.

وی با بیان اینکه برای حل مسئله سروان عزم ملی وجود دارد، افزود: آینده سراوان با حل مسئله پسماند بسیار زیبا، جذاب بوده و به عنوان قطب گردشگری قابل تصور است.

سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر حل مشکل برق سراوان، بیان کرد: با همت شرکت برق اقدامات خوبی در حوزه پوشش سراسری طرح کابل خودنگهدار صورت پذیرفته و تلاش بر این است که این طرح به صورت کامل در سراوان انجام شود و به بهره برداری برسد.

عاشوری با تاکید بر اینکه مشکل آب شرب سراوان باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف شود، گفت: اقدامات در حال انجام و صورت گرفته سراوان به مردم انتقال داده شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

ورود ۳۱۱ هزار خودرو به گیلان در آخر هفته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود ۳۱۱ هزار و ۷۲۶ وسیله نقلیه به استان گیلان طی چهار روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد رشد ۴۱ درصدی ورود به استان هستیم. به گزارش گیل و دیلم...

ترافیک روان در جاده‌های گیلان

رییس پلیس راه گیلان از ترافیک عادی و روان در همه جاده‌های ورودی و خروجی استان خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، سرهنگ جاور صفاری گفت: به رغم تعطیلات پیش رو و ورود مسافران به گیلان، هم اکنون...

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی افرادی را برای پست‌های مهم سفارش می‌کنند که توانایی اداره بخشداری را هم ندارند

حبیب‌الله دهمرده نماینده زابل در مجلس یازدهم با انتقاد از مدیران دولت رئیسی می‌گوید: فردی که برای وزارت و استانداری انتخاب می‌شود باید توانمندی داشته باشد که بتواند بار‌های سنگین وزارتخانه و استانداری را به دوش بکشد. انتخاب بد...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.