خانهاجتماعیشناسایی انبار احتکار...

شناسایی انبار احتکار برنج در لاهیجان

فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۲۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از یک انبار در شهرستان لاهیجان خبر داد.

به گزارش گیل و دیلم ، فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه احتکار کالای‌های اساسی و عدم عرضه آن به شهروندان ضمن لطمه زدن به سیستم تولید و توزیع، فشار اقتصادی به مردم وارد می‌کند، اظهار کرد: پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی لاهیجان با اقدامات فنی و تحقیقات صورت گرفته از احتکار برنج داخل انباری در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شده و موضوع را مورد پیگیری قرار دادند.

سردار «عزیزاله ملکی» با اشاره به اینکه پلیس پس از هماهنگی قضائی به همراه نمایندگان اداره صمت و تعزیرات حکومتی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند، تصریح کرد: در بازرسی از این انبار، ۲۰ تن برنج احتکاری کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی از معرفی متهم ۶۴ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی خبر داد و بیان کرد: کارشناسان ارزش برنج کشف شده را ۱۶ میلیارد ریال اعلام کردند.

سردار «ملکی» در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات قاطع پلیس در راستای مقابله با احتکار، سبب قانونمداری می‌شود و مؤلفه‌های امنیت را ارتقاء می‌دهد از شهروندان خواست، در صورت برخورد با هرگونه مورد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

پایان هفته گیلانی‌ها صاف و آفتابی

مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان گیلان فردا آفتابی است و دمای هوا به تدریج افزایش می‌یابد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان گیلان هم اکنون نیمه ابری است گفت: آسمان گیلان...

لاهیجان میزبان اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان دختر

اردوی استعدادیابی دختران بسکتبالیست نوجوان زیر ۱۶ سال منطقه ۲ کشور با شرکت بازیکنان ۷ استان به میزبانی باشگاه چای رفاه لاهیجان برگزار شد. به گزارش گیل و دیلم ، مدیرعامل باشگاه چای رفاه لاهیجان و مسئول برگزاری استعدادیابی دختران...

بستری ۱۱ شهروند کرونایی در شبانه روز گذشته در گیلان

امروز تعداد بستری‌های مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های گیلان به ۲۹ نفر رسیده است. به گزارش گیل و دیلم ، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری ۱۱ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.