Homeعمرانیعضو شورای شهر...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال سوم شدیم و انتخابات هیئت رئیسه و کمیسیون های داخلی شورا برگزار شد، جا دارد مروری بر پروژه های عمرانی این دوره شورا داشته باشیم .سال سوم شورا سال حیاتی بوده و باید کارهای نیمه تمام را به اتمام برسانیم و گزارش کاری به مردم و مسئولین ارائه دهیم .

وی گفت : از پروژه هایی که امسال برای آن برنامه ریزی صورت گرفت و در بودجه دیده شد و در حال انجام کار است ، پروژه حاجی آباد بوده و از شهردار میخواهیم در خصوص انجام فازهای مختلف آن گزارشی ارائه دهند .

پروژه ترمینال در کمربندی از دیگر پروژه های این دوره شورای شهر بوده با توجه به بازدیدی که داشتیم در مرحله پایان اجرای فونداسیون است .

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر ، پروژه کف سازی هشت محل، هشت بهشت را از ديگر برنامه هاي شهرداري ذكر كرد که پس از اتمام پروژه محله های اردوبازار و پردسر، ادامه پروژه در محلات دیگر خواهد بود.

روکش آسفالت خیابان ها و معابر لاهیجان که به طور گسترده انجام شده و اگر شرایط جوی اجازه دهد، حدود ۷۰ هزارمتر مربع دیگر در سطح شهر همچنان ادامه دارد .

سنگ فرش خیابان شهید کریمی از دیگر پروژه های شهرداری لاهیجان است که قرار است به زودی آغاز شود .

وی گفت: ساختمان بهزیستی در باغ نارنج ، خیابان غذا از موضوعاتی بوده که شهردار محترم در حال پیگیری است و از ایشان میخواهیم گزارشی از روند کار به شورا ارائه دهند .

بازدیدی از واحد موتوری داشتیم و پیشنهاد شد ، قسمتی از محوطه ساختمان موتوری بمنظور ایجاد پارکینگ برای ماشین آلات شهرداری و حفظ آنان در گرما و سرما ، مسقف شود و از شهردار میخواهیم این موضوع را پیگیری نمایند.

در قسمتی از میدان ابریشم جلوی فروشگاههای پخش سوغات لاهیجان ، محوطه ای خاکی بوده و جلوه خوبی برای مسافران ندارد و جا دارد برای محوطه سازی و آسفالت آن بررسی لازم صورت گیرد.

ساختمان واقع در غریب آباد روبروی مسجد متعلق به شهرداری است و دراختیار و مورد استفاده نیروی انتظامی بوده و هم اکنون بلااستفاده است و جا دارد شهرداری برای استفاده بهینه از آن پیگیری لازم را انجام دهد .

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان شد

هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به دنبال استعفای محمدرضا ساکت تشکیل جلسه داد و منوچهر نیکفر را به سمت سرپرستی این باشگاه منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، روز پنجشنبه اعلام...

مدیر کل صمت استان گیلان خبر داد؛ سلب صلاحیت ۴ معدن متخلف در گیلان

مدیرکل صمت استان گیلان از سلب امتیاز ۴ معدن استان به دلیل عدم ایفای تعهدات فنی و مالی خبر داد. به گزارش گیل و دیلم ، تیمور پورحیدری بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای معادن ضمن اعلام خبر سلب...

با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان؛ سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد گیلان منصوب شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با صدور حکمی «قاسم مصفا» را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب کرد. به گزارش گیل و دیلم ، امیرحسین طاهری...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.