×

فرماندار لاهیجان: لاهیجان به یک انتقال خون پویا و پرتحرک نیاز دارد

 • کد نوشته: 9031
 • ۱۳۹۵-۱۰-۱۹
 • 140 بازدید
 • ۰
 • فرماندار لاهیجان با بیان اینکه این شهرستان متاسفانه در تصادفات جاده ای آمار خوبی ندارد، گفت: یک انتقال خون پویا و پرتحرک را در شهرستان لاهیجان نیاز داریم. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی سید محمد احمدی در اولین جلسه مشترک شورای اداری و فنی اداره کل انتقال خون استان که […]

  فرماندار لاهیجان: لاهیجان به یک انتقال خون پویا و پرتحرک نیاز دارد
 • فرماندار لاهیجان با بیان اینکه این شهرستان متاسفانه در تصادفات جاده ای آمار خوبی ندارد، گفت: یک انتقال خون پویا و پرتحرک را در شهرستان لاهیجان نیاز داریم.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی سید محمد احمدی در اولین جلسه مشترک شورای اداری و فنی اداره کل انتقال خون استان که در فرمانداری لاهیجان برگزار شد، اظهار کرد: بسیار خوشحالیم که برای اولین بار در شهرستان لاهیجان خدمت عزیزان و خدمتگذارانی هستیم که از نزدیک شاهد تلاش ها و زحمات شبانه روزی شان می باشیم.

  فرماندار لاهیجان با بیان اینکه تمامی خدمات این قشر از خدمتگذاران جامعه برای همگان قابل مشاهده نیست، افزود: شاید بسیاری از ما تنها از بخش کوچکی از خدمات صادقانه این عزیزان به مردم آگاه باشیم. مردم زمانی از خدمات صادقانه این قشر با خبر خواهند شد که نیازمند باشند و آن وقت است که به اهمیت امور و فعالیت های این اداره کل پی خواهند برد.

  وی شهرستان لاهیجان را بزرگترین شهرستان شرق گیلان از لحاظ جمعیت، موقعیت و ظرفیت های ویژه دانست و تصریح کرد: اداره کل انتقال خون استان نیز می تواند بسیار در شهرستان ما موثر واقع شود چرا که این شهرستان با توجه به توریستی بودن و مسافرت گردشگران از اهمیت خاصی برخوردار است.

  این مقام مسئول ادامه داد: متاسفانه در تصادفات جاده ای آمار خوبی نداریم لذا رسیدگی به موقع و به وقت بسیار در این خصوص موثر است و به همین دلیل یک انتقال خون پویا و پرتحرک را در شهرستان لاهیجان نیاز داریم.

  احمدی با بیان اینکه بسیاری از اموری که سازمان انتقال خون در شهرستان در حال انجام است باید به مردم گفته شود، عنوان کرد: مردم از بسیاری از اموری که در حال انجام است خبر ندارند لذا باید فواید و استفاده های موثر انتقال خون و موارد مرتبط گفته شود. قطعا اطلاع رسانی ها کافی نبوده و می بایست در این زمینه بهتر عمل شود.

  مهندس احمدی افزود: عصر اطلاعات است و بسیاری از موضوعات می تواند در فضای مجازی به مردم اطلاع رسانی شود و بخش اعظمی از اهداف و رسالت سازمان انتقال خون آموزش است تا بتوانیم نگرش ها را در مردم تغییر دهیم و به سمت بهداشتی عمل کردن موضوع اهدای خون برسیم.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=9031

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *