×

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به مصدومان حادثه واژگونی مینی بوس در ماسال

 • کد نوشته: 88378
 • ۱۴۰۲-۰۲-۰۱
 • 107 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه واژگونی مینی بوس در ماسال، سه تیم از پایگاه های شهدای پونل، تاسکوه و کلیدبر با دو دستگاه آمبولانس و یک ست نجات جهت امداد رسانی به محل وقوع حادثه اعزام شد. به گزارش گیل و دیلم ،سیاوش غلامی در گفت وگو با خبرنگاران، از […]

  مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد : امدادرسانی به مصدومان حادثه واژگونی مینی بوس در ماسال
 • مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه واژگونی مینی بوس در ماسال، سه تیم از پایگاه های شهدای پونل، تاسکوه و کلیدبر با دو دستگاه آمبولانس و یک ست نجات جهت امداد رسانی به محل وقوع حادثه اعزام شد.

  به گزارش گیل و دیلم ،سیاوش غلامی در گفت وگو با خبرنگاران، از امدادرسانی به مصدومان حادثه واژگونی مینی بوس توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: در ساعت ۰۶:۵۰، واژگونی مینی بوس در محور ماسال به اولسبلنگاه، منطقه اسب ریسه، به مرکز کنترل هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر پس از تثبیت صحنه و رفع خطرات احتمالی، به رهاسازی مصدومان این حادثه، اقدام و سپس هشت نفر از مصدومین را به مراکز درمانی منتقل کردند.

  غلامی با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد، خاطرنشان کرد: تلفن ۱۱۲(ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=88378

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *