خانهاجتماعیمعاون شرکت آب...

معاون شرکت آب منطقه ای گیلان خبر داد؛ آغاز مرحله دوم آبگذاری در کانال های آبیاری گیلان

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان با اشاره به آغاز مرحله دوم آبگذاری در کانال های آبیاری استان، گفت: آبگذاری در این کانال‌ها از امروز آغاز شده و تا ۸ روز ادامه دارد.

به گزارش گیل و دیلم ،محمدجواد خانی پور در گفتگویی اظهار کرد: آبگذاری مرحله دوم کانال چپ سد سنگر برای آبیاری شالیزارهای مناطق مرکزی استان، از صبح امروز آغاز شده و به مدت هشت روز ادامه دارد.

وی افزود: همزمان با آبگذاری کانال چپ سد سنگر، به مدت چهار روز آبگذاری کانال راست سد سنگر برای آبیاری شالیزارهای مناطق شرق استان قطع می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم رعایت تقویم زراعی از سوی شالیکاران، افزود: با توجه به افزایش آب کانال‌های آبیاری و برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، شهروندان از نزدیک شدن به حریم رودخانه سفیدرود و کانال‌های آبیاری و تأسیسات آبی خودداری کنند.

خانی پور تصریح کرد: کشاورزان فعالیت‌های زراعی خود را با تقویم آبگذاری کانال‌ها هماهنگ کنند تا بتوانند کارهای خود را به موقع انجام دهند.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای گیلان گفت: هرگونه تغییرات برنامه‌های آبیاری متناسب با شرایط آب و هوایی و نیازهای احتمالی، به عموم کشاورزان عزیز اطلاع رسانی می‌شود.

Get notified whenever we post something new!

spot_img

Create a website from scratch

Just drag and drop elements in a page to get started with Newspaper Theme.

Continue reading

سخنگوی شورای شهر لاهیجان : با توجه به وجود بازار پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی در اولویت قرار گیرد

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، مهدی عاطف در جلسه شورای شهر گفت: پروژه سنگ فرش خیابان شهید کریمی با توجه به قدیمی بودن منطقه و وجود بازار در اولویت نسبت...

عضو شورای شهر لاهیجان : خیابان شیشه گران و باند کندرو استخر لاهیجان سنگ فرش شود

ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل...

عضو شورای شهر لاهیجان : سنگ فرش خیابان شهید کریمی بزودی آغاز می شود

به گزارش گیل و دیلم به نقل از روابط عمومی شورای شهر لاهیجان ، فرشید فلاح در جلسه شورای شهر گفت : با توجه به اینکه دو سال از عمر شورای ششم پشت سر گذاشته شد و وارد سال...

Enjoy exclusive access to all of our content

Get an online subscription and you can unlock any article you come across.