×

انتقاد صفار هرندی از احمدی نژاد: کسی که حساب خود را از جبهه اصولگرایی جدا می‌کند باید جوابگوی عوارض بعدش باشد

 • کد نوشته: 5106
 • ۱۳۹۵-۰۶-۰۱
 • 168 بازدید
 • ۰
 • عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از رئیس جمهور سابق انتقاد کرد. به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از خبر آزاد محمدحسین صفارهرندی ظهر دیروز در همایش روز مسجد و محلات که در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) برگزار شد اظهار داشت: خداوند کسانی را که اولین قدم را برای تجزیه جبهه اصول‌گرا برداشتند هدایت […]

  انتقاد صفار هرندی از احمدی نژاد: کسی که حساب خود را از جبهه اصولگرایی جدا می‌کند باید جوابگوی عوارض بعدش باشد
 • عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از رئیس جمهور سابق انتقاد کرد.

  به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم به نقل از خبر آزاد محمدحسین صفارهرندی ظهر دیروز در همایش روز مسجد و محلات که در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) برگزار شد اظهار داشت: خداوند کسانی را که اولین قدم را برای تجزیه جبهه اصول‌گرا برداشتند هدایت کند؛ آن‌هایی که گفتند “اصلاً کاری با اصول‌گراها نداریم” درحالی که انتخاب شدنشان بر بستر همین جریان اصول‌گرایی بود و هنوز هم حساب آن‌ها را برای ما لیست می‌کنند و می‌گویند دولت نهم و دهم اصول‌گرا اما رئیس آن دولت همه‌جا گفت که “کاری با اصول‌گراها ندارم”.
  وی بیان کرد: وقتی کسی حساب خود را از این جبهه جدا می‌کند و می‌خواهد جدا عمل کند دیگر طبیعی است که عوارض و عواقبی که بعدها به بار می‌آورد باید آن را هم جواب‌گو باشد.
  وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برخی از آقایان ناسپاس فعلی طوری راجع به دولت گذشته حرف می‌زنند که تمام هشت سال گذشته سیاهی، تباهی و عقب‌نشینی بوده است درحالی که باید گفت آن دولت کمک‌هزینه‌هایی به آن‌ها می‌داد که در شرایط سخت مددکار باشد و خوبی‌هایی که هیچ‌وقت از ذهن مردم خارج نمی‌شود.
  وی عملکرد تمام دولت‌ها را مثبت دانست و تصریح کرد: در ارزیابی دولت نهم و دهم باید گفت که دو عملکرد وجود داشته به‌طوری‌که در دولت نهم اکثر عناصر خدمتگزاران خاصی بودند اما در یک جاهایی یک شائبه و نخاله‌هایی وارد شدند و کار را خراب کردند بنابراین در اواخر می‌بینیم که ارزیابی عملکرد دولت احمدی‌نژاد با اوایل یکی نیست.
  صفارهرندی به تجربه تلخ اصولگرایان و متفرق شدن آن‌ها در سال ۹۲ اشاره کرد و اظهار داشت: در سال ۹۲ هرکسی علمی را برداشت که نتیجه آن را دست آخر دیدند و علی‌رغم اینکه قبل از انتخابات همه برآوردها این بود که توان اصول‌گرایان درمجموع بیشتر است اما در هفته‌های منتهی به انتخابات کم‌کم معلوم شد که مردم از این پراکندگی‌ها ناراحت هستند.
  وی افزود: در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آینده نیز همین‌گونه است اگر هرکسی بخواهد جداگانه برود و یک علم بردارد کسانی که از فیلتر تأیید شورای نگهبان عبور کنند در فیلتر انتخاب مردم ممکن است گیر کنند چراکه مردم این چنددستگی و چندقطبی را نمی‌پذیرند.

  منبع : خبر آزاد

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=5106

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *