×

نگاه شهوت آلود ترامپ به دخترش

 • کد نوشته: 6602
 • ۱۳۹۵-۰۷-۱۸
 • 70 بازدید
 • ۰
 • شبکه سی ان ان به تازگی فایلی صوتی از چندین ساعت مصاحبه‌های دونالد ترامپ در یک دوره ۱۷ ساله با هاوارد استرن، مجری معروف رادیو این شبکه را منتشر کرده که در آن ترامپ صحبت‌های بسیار بد و مبتذلی را درباره زنان و حتی دختر خودش مطرح کرده است. به گزارش ایسنا، به نقل از […]

  نگاه شهوت آلود ترامپ به دخترش
 • شبکه سی ان ان به تازگی فایلی صوتی از چندین ساعت مصاحبه‌های دونالد ترامپ در یک دوره ۱۷ ساله با هاوارد استرن، مجری معروف رادیو این شبکه را منتشر کرده که در آن ترامپ صحبت‌های بسیار بد و مبتذلی را درباره زنان و حتی دختر خودش مطرح کرده است.

  به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در بین موضوعاتی که در این ۱۷ سال مطرح کرده به اندام ایوانکا، دختر خودش، داشتن روابط جنسی چند نفره و قطع رابطه با زنان پس از آنکه وارد ۳۵ سال می‌شوند نیز اشاره کرده است.

  سوابق دیرینه ترامپ در بیان اظهارات ضد زن و وارد شدن به صحبت‌های مبتذل حول محور روابط جنسی هنگامی جنبه تاریک‌تر و زشت‌تری به خود گرفت که روزنامه واشنگتن پست جمعه شب نواری ویدیوئی از ترامپ مربوط به سال ۲۰۰۵ میلادی منتشر کردکه حاوی حرف‌های بسیار مبتذلی درباره روابطش با زنان و اینکه چون یک فرد مشهور است می‌تواند هر کار بخواهد با زنان انجام دهد بود.

  ترامپ طی این ۱۷ سال شوخی‌های مبتذلی را به ویژه در برنامه رادیویی هاوارد استرن، مجری سرشناس سی‌ ان‌ ان مطرح کرده است. ترامپ سال‌ها در برنامه رادیویی استرن شرکت کرده است.

  اگرچه اکثر مصاحبه‌های وی در این برنامه منتشر شده اما شبکه سی ان ان به تازگی نمونه‌های پخش نشده‌ای از مصاحبه‌های نسنجیده ترامپ را منتشر کرده است.

  ترامپ در چندین مصاحبه با استرن حتی توضیح جزئیات به ظاهر و اندام دختر خودش هم پرداخته است.

  او در بخشی از سخنان خود درباره ایوانکا، دخترش در مصاحبه‌ای مربوط به اکتبر سال ۲۰۰۶ میلادی گفته: ایوانکا همیشه شهوت انگیز بوده است. او قدی بلند دارد و بسیار زیبا است.

  سخنان ترامپ درباره دخترش به حدی نامناسب و زشت بوده که به دلیل قبح موضوع، خبرگزاری از انعکاس آنها معذور است.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=6602

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *