×

پلیس ترکیه به حالت اماده باش درامد

 • کد نوشته: 4286
 • ۱۳۹۵-۰۴-۲۵
 • 129 بازدید
 • ۰
 •  به دنبال اعلام آماده باش ارتش ترکیه، پلیس آنکارا همه نیروهای خود را به سر خدمت فرا خواند. گزارش رسانه های ترکیه حاکی است که نیروهای ژاندارمری ترکیه دقایقی پیش عبور از روی دو پل معلق روی تنگه بسفر از بخش آسیایی به اروپایی استانبول را متوقف کردند. به گزارش ایرنا، خبرگزاری دوغان در گزارش […]

  پلیس ترکیه به حالت اماده باش درامد
 •  به دنبال اعلام آماده باش ارتش ترکیه، پلیس آنکارا همه نیروهای خود را به سر خدمت فرا خواند. گزارش رسانه های ترکیه حاکی است که نیروهای ژاندارمری ترکیه دقایقی پیش عبور از روی دو پل معلق روی تنگه بسفر از بخش آسیایی به اروپایی استانبول را متوقف کردند.

  به گزارش ایرنا، خبرگزاری دوغان در گزارش فوری از فراخوانی همه نیروهای امنیتی به خدمت خبر داد. همزمان جنگنده ها بر فراز آنکارا به پرواز درآمده اند.
  همین گزارش حاکی است که ارتش نیز آماده باش اعلام کرده است.
  شبکه های خبری ترکیه با کد فوری تصاویری را از استقرار وسیع نیروهای ژاندارمری و پلیس در ورودی پل و پایه های اصلی پل های موسوم به بوغاز ایچی و سلطان محمد فاتح را پخش می کنند.
  هنوز مقامات رسمی ترکیه در خصوص علت این تدابیر را اعلام نکرده اند اما گفته می شود اندیشه های امنیتی و مقابله با حملات انتحاری و تروریستی در این پل های بسیار استراتژیک و مهم استانبول موجب اتخاذ چنین تدابیری شده است.
  از گزارش های رسانه ها چنین دیده می شود که نظامیان در ورودی پل ها مستقر شده اند.
  همزمان پرواز جنگنده ها بر فراز آنکارا پایتخت ترکیه نیز موجب افزایش کنجکاوی ها شده است.
  در رسانه های اجتماعی ادعاهای گوناگونی دست به دست می شود.

  برچسب ها

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4286

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *