×

کوچکی نژاد : فراکسیون خبرنگاران در مجلس تشکیل می شود

 • کد نوشته: 4997
 • ۱۳۹۵-۰۵-۲۴
 • 149 بازدید
 • ۰
 • ‍ فراکسیون خبرنگاران در مجلس تشکیل می شود. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از تشکیل فراکسیون خبرنگاران در مجلس دهم خبرداد و گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه بهترین مرجع برای بیان واقعیات جامعه، کاستی‌ها و عملکرد مسئولین هستند. جبار کوچکی‌نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه […]

  کوچکی نژاد : فراکسیون خبرنگاران در مجلس تشکیل می شود

 • فراکسیون خبرنگاران در مجلس تشکیل می شود.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از تشکیل فراکسیون خبرنگاران در مجلس دهم خبرداد و گفت:
  خبرنگاران و اصحاب رسانه بهترین مرجع برای بیان واقعیات جامعه، کاستی‌ها و عملکرد مسئولین هستند.
  جبار کوچکی‌نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه گیلان، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، اظهار کرد:
  خبرنگاران با آگاهی که دارند در راستای مصالح مردم و تقویت مسئولین قلم می‌زنند جا دارد از اصحاب رسانه به دلیل عملکردی که طی یکسال قبل داشتند، تشکر و قدردانی کنم.
  وی با تاکید بر اینکه مسئولین باید از خبرنگاران حمایت کنند و موانع این قشر را برطرف نمایند، افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه بهترین مرجع برای بیان واقعیات جامعه، کاستی‌ها و عملکرد مسئولین هستند.
  نماینده مردم رشت در مجلس دهم از تشکیل فراکسیون خبرنگاران خبر داد و تصریح کرد: در همین هفته فراکسیون خبرنگاران را در مجلس دهم  تشکیل می‌دهیم و تاکنون بیش از ۱۰۰ نماینده در این فراکسیون ثبت‌نام کرده‌اند. این فراکسیون می‌تواند کمک‌های ویژه‌ای در بخش‌های قانونگذاری، حمایت از خبرنگاران، بیمه، تحصیلی، آموزش‌های حرفه‌ای داشته باشد.
  کوچکی‌نژاد در خصوص ارتباط با رسانه‌ها و خبرنگاران گفت: همیشه سعی می‌کنم به عنوان نماینده مردم در دسترس و پاسخگوی خبرنگاران باشم و دیدگاه خود را شفاف بیان نمایم، مگر اینکه در جلسه‌ای باشم و نتوانم پاسخ بدهم زیرا پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران فضای آرامی می‌خواهد.

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=4997

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *