×

گلریزان/کمک بیش از یک‌ میلیارد ریالی مردم لاهیجان برای آزادی زندانیان غیرعمد

 • کد نوشته: 3394
 • ۱۳۹۵-۰۴-۰۴
 • 154 بازدید
 • ۰
 • حمید کامران‌زاده ا با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱ جشن گلریزان در شهرستان‌های مختلف گیلان برگزار شده است، اظهار کرد: شب گذشته جشن گلریزان در آستارا و لاهیجان برگزار شد. وی با اشاره به حضور خیران در جشن‌های گلریزان افزود: زندانیان غیر عمد دیه و مالی هر ساله در آستانه ماه مبارک رمضان چشم‌ به‌راه […]

  گلریزان/کمک بیش از یک‌ میلیارد ریالی مردم لاهیجان برای آزادی زندانیان غیرعمد
 • حمید کامران‌زاده ا با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱ جشن گلریزان در شهرستان‌های مختلف گیلان برگزار شده است، اظهار کرد: شب گذشته جشن گلریزان در آستارا و لاهیجان برگزار شد.

  وی با اشاره به حضور خیران در جشن‌های گلریزان افزود: زندانیان غیر عمد دیه و مالی هر ساله در آستانه ماه مبارک رمضان چشم‌ به‌راه کمک خیران هستند تا از زندان به آغوش خانواده‌های خود بازگردند.

  مدیر عامل ستاد دیه گیلان به جمع‌آوری کمک‌های مردم در جشن‌ گلریزان انزلی اشاره کرد و ادامه داد: در جشن گلریزان انزلی مردم ۷۰۳ میلیون و ۷۲۷ هزار و ۵۰۰ ریال کمک کردند.

  وی اضافه کرد: در جشن گلریزان صومعه‌سرا نیز مبلغ ۹۰۷ میلیون ریال برای آزاد زندانیان غیرعمد و دیه کمک کردند و جمع‌آوری ۵۰۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال نیز حاصل کمک‌های مردم تالش در جشن گلریزان بوده است.

  کامران‌زاده با بیان اینکه مردم لاهیجان ۹۴ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال کمک نقدی کردند، خاطرنشان کرد: مردم لاهیجان در جشن گلریزان ۱۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به صورت چک کمک کردند.

  وی یک‌ میلیارد و ۳۴۸ میلیون ریال کمک مردم لاهیجان را از طریق وعده عنوان کرد و یادآور شد: در مجموع مردم لاهیجان در جشن گلریزان مبلغ یک‌ میلیارد و ۶۲۹ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال برای آزادی زندانیان غیرعمد کمک کردند.

  مدیر عامل ستاد دیه گیلان با تصریح بر اینکه آخرین جشن گلریزان این استان در ماه مبارک رمضان جاری ۱۰ تیر ماه در سیاهکل برگزار می‌شود، اظهار کرد: جشن گلریزان سیاهکل مصادف با ۲۴ ماه مبارک رمضان در تالار مهرشاد سیاهکل برگزار می‌شود.

  به گفته وی، از جشن گلریزان سال گذشته تاکنون ۶۲۹ زندانی غیرعمد با کمک‌های مردم، دولت و مجلس از زندان‌های گیلان آزاد شدند.

  منبع: خبرگزاری فارس

  لینک کوتاه مطلب:

  https://gildeylam.ir/?p=3394

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *